Johan Claassen - Exalatie - Verkocht

Johan Claassen - Exalatie kopen? Bied vanaf 135!

Verkoopprijs: € 135,00

Johan Claassen - Exalatie kopen? Bied vanaf 135!Johan Claassen - Exalatie kopen? Bied vanaf 135!Johan Claassen - Exalatie kopen? Bied vanaf 135!Johan Claassen - Exalatie kopen? Bied vanaf 135!Johan Claassen - Exalatie kopen? Bied vanaf 135!Johan Claassen - Exalatie kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  BonaMi
FA. (22)

237 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Johan Claassen (1943)
Jaartal1986
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 69 cm (h x b)
Lijst110 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit is een groot exemplaar !
Ingelijst en  gesigneerd
Evt zelf op te halen in Boxtel of via de koerier

Johan Claassen (1943)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  BonaMi
FA. (22)

237 verkochte items
80 cm
110 cm
69 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 135,00
Starttijd:22-06-2018 om 10:15
Eindtijd:27-06-2018 om 20:08
DFijen
25 jun. / 18:29
€ 135