Jan Peter van Opheusden - Landschap
Susette van de Lande - Schoppala
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Groot schilderij (afbeelding zelf ca. 36 x 55 cm) van de beroemde Ploeg schilder Johann Faber. Gedateerd 1953, gesigneerd. Afbeelding van een landschap in typische Faber-stijl in gecombineerde techniek met typerende lage horizon. Het werk is professioneel ingelijst en voorzien van ontspiegeld glas (kostprijs ca. 225 euro), dit is bij de prijs inbegrepen. Voorvragen of aanvullende foto's neem contact op. N.b. het werk is getaxeerd op een waarde van ca. 1000-1500 euro (excl. de lijst).
IN PRIJS VERLAAGD