Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1919 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31 x 38.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 57.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Voor schade zie foto's. Craquelure. Klein stukje verfverlies. Heeft een schoonmaak beurt nodig. Oude lijst in solide staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arnhem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Arnhem, Nederland |
Starttijd | 14-8-2022 om 23:58 |
Eindtijd | 22-8-2022 om 20:32 |