Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
Constant - Kleurenets: Happening II - 1968
Jaap Hillenius - Gadegeslagen koppel - Ets
Herman Brood - ELVIS - gesigneerd en genummerd 16 / 150
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1853 |
Techniek | Gravure |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 14 x 9 cm (h x b) |
Gesigneerd | In de plaat gesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Afbeelding zelf is gaaf maar de belijning niet helemaal. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoevelaken, Nederland |
Objectlocatie | Hoevelaken, Nederland |
Starttijd | 24-5-2021 om 15:09 |
Eindtijd | 6-6-2021 om 20:39 |