5. Johann Gabriel Friedrich Poppel

Johann Gabriel Friedrich Poppel (1807-1882)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

Artist: Johann Gabriel Friedrich Poppel(Hammer 14-mei-1807 - Ammerland 6-aug-1882)Duitse graveur, architectuurtekenaar en landschapsschilder.Hangt o.a. in het Rijksmuseum te Amsterdam.

Duits

Johann Gabriel Friedrich Poppel - Zaandam (Voorzaan) | Staalgravure uit 1858 kopen? Bied vanaf 25!

Johann Gabriel Friedrich Poppel - Zaandam (Voorzaan) | Staalgravure uit 1858

Grafiek tot 1900

Geplaatst doortakamine

Eindtijd30-07-2021 om 21:36

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen36 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstIngelijst