Johannes Garst - Bron van leven - Verkocht

Johannes Garst - Bron van leven kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 56,00

Johannes Garst - Bron van leven kopen? Bied vanaf 70!Johannes Garst - Bron van leven kopen? Bied vanaf 70!Johannes Garst - Bron van leven kopen? Bied vanaf 70!Johannes Garst - Bron van leven kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Johannes Garst (1950)
Jaartal1994
DragerBoard
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 29 cm (h x b)
Lijst45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bron van leven" door Johannes Garst. Olieverf.
45x35cm in houten lijst. Werk is in goede staat.

Johannes Garst (1950)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
35 cm
45 cm
29 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 56,00
Starttijd:04-10-2019 om 07:39
Eindtijd:15-10-2019 om 17:04
55TH
15 okt. / 16:56
€ 56