5. Johannes Garst

Johannes Garst (1950)

2 aangeboden items / 23 verkochte items

FA. (20 x Favoriet)

Johannes GARST (Beerzeveld, 1950)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Johannes Garst - Meditatie kopen? Bied vanaf 150!

Johannes Garst - Meditatie

Geplaatst doorHannes1948

Eindtijd25-07-2021 om 21:33

Afmetingen61 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johannes Garst - 'Spirit in the sky' kopen? Bied vanaf 445!

Johannes Garst - 'Spirit in the sky'

Geplaatst doorZeepaard

Eindtijd03-08-2021 om 19:11

Afmetingen51 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst