Johannes Josseaud - De Waag , Alkmaar

Johannes Josseaud - De Waag , Alkmaar kopen? Bied vanaf 45!
Johannes Josseaud - De Waag , Alkmaar kopen? Bied vanaf 45!Johannes Josseaud - De Waag , Alkmaar kopen? Bied vanaf 45!
  • Johannes Josseaud (1880-1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ingekleurde ets van de Haarlemse graficus Johannes Josseaud (1880-1935). Het werk is op leeftijd en duidelijk egaal verkleurd. Ook zitten er op de randen van de indruk wat ouderdomsvlekken.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Het werk is op leeftijd en duidelijk egaal verkleurd. Ook zitten er op de randen van de indruk wat ouderdomsvlekken.

Johannes Josseaud (1880-1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2606 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
26 cm
39 cm
Starttijd:23-11-2022 om 13:59
Eindtijd:06-12-2022 om 22:22
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland