Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie hout (of Lino) snede van deze kunstenaar uit Stellingwerf
Violist voor een boerderij. 16, 5 x 14,5 cm Niet ingelijst
Gesigneerd in potlood rechts onder
Mulders kreeg zijn opleiding aan de Koninklijke Academie in Den Haag.
Van 1929 tot 1966 illustreert hij veel (kinder)boeken, ontwerpt boekbanden en boekomslagen en maakt illustraties voor rijmprenten, kranten en tijdschriften.