Johannes Mulders 1899-1989 - Verkocht

Johannes Mulders 1899-1989 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  Margie
FA. (24)

343 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Johannes Mulders (1899-1989)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie hout (of Lino) snede van deze kunstenaar uit Stellingwerf

Violist voor een boerderij. 16, 5 x 14,5 cm Niet ingelijst

Gesigneerd in potlood rechts onder

Mulders kreeg zijn opleiding aan de Koninklijke Academie in Den Haag.

Van 1929 tot 1966 illustreert hij veel (kinder)boeken, ontwerpt boekbanden en boekomslagen en maakt illustraties voor rijmprenten, kranten en tijdschriften.

Johannes Mulders (1899-1989)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

343 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:12-11-2015 om 16:05
Eindtijd:19-11-2015 om 16:05
Biedingen (2)
galerietweebijdrie
17 nov. / 20:21
€ 25
Eleo
15 nov. / 22:03
€ 20