Willy Sluiter - Olieverf op doek: Heren portret - 1944
Max Bueno de Mesquita - Stilleven met fles
Alexander van Noort - Olieverf op doek, Sluis IJmuiden met rode vuurtoren - Ingelijst
Harmen Klaas Post - Onbekend stadsgezicht
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |
Starttijd | 29-8-2018 om 17:51 |
Eindtijd | 5-9-2018 om 17:51 |