John Horsewell - Panoramisch landschap met geel veld & dreigende lucht
Omschrijving
John Horsewell (1952)
Type kunstwerk
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Olieverf
Drager
Canvas (Doek)
Stijl
Expressionistisch
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
60 x 120 cm (h x b)
Incl. lijst
70 x 135 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Origineel schilderij van John Horsewell, gesigneerd rechtsonder. Een krachtig panoramisch landschap met een intens geel bloemen/korrelveld, een boerderij in de verte en een indrukwekkende, donker dramatische lucht. Het werk heeft een mooie verfstructuur (duidelijk reliëf/impasto in het veld), wat het in het echt extra diepte geeft.
Het schilderij is professioneel ingelijst in een strak zwart frame en is direct klaar om op te hangen (ophangdraad aanwezig). Achterop zit het label van Schoonheim & De Vink (kunsthandel/kunstuitleen/lijstenmakerij).
Conditie: goede staat. Lijst en achterzijde met normale lichte gebruikssporen passend bij leeftijd/gebruik (zie foto’s).
Zeer Goed
Onbeschadigd, goed verzorgd.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalwijk, Nederland
koeriersdienst