Fraaie, in perfecte staat verkerende zeefdruk van John Noy, achter glas, incl. mooie lijst, Titel 'Het gezin', genummerd 19/200, potlood gesigneerd.
Techniek: zeefdruk
Jaartal: 2009
Oplage: 19/200
Ingelijst: ja
Afmetingen: beeldmaat: 25 x 27 cm, incl. lijst 45 x 45 cm
Gesigneerd: met potlood
Conditie: In perfecte staat, ook de lijst is in perfecte staat, klaar om op te hangen!
Afhandeling: De zeefdruk kan worden opgehaald in Eindhoven of worden verzonden (kosten koper). Ook kan het werk worden bezorgd tegen kilometervergoeding.
Verzendkosten: Verzend- en verpakkingskosten € 11,- (goed verpakt). Voor verzenden buiten Nederland, graag contact opnemen met de verkoper.