5. John Noy

John Noy (XXe Eeuw)

2 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

John NOY (Utrecht ?)

Hij studeerde in de jaren zeventig aan de Gerrit Rietveld academie in Amsterdam. Haalde in Amsterdam ook zijn mo A akte tekenen en schilderen aan de academie voor beelden kunsten in de Lutmastraat. Sinds 1983 geeft hij les aan de avondschool van het Grafisch Lyceum in Utrecht.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
John Noy - afgeprijst ; originele tekening - nieuwjaarswens kopen? Bied vanaf 145!

John Noy - afgeprijst ; originele tekening - nieuwjaarswens

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJohudales

Eindtijd27-07-2021 om 22:13

Jaartal2003
TechniekStift
Afmetingen25 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

John Noy - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

John Noy - Zonder titel

Geplaatst doorkunstpeer

Eindtijd28-05-2021 om 22:04

Jaartal1996
Afmetingen75 cm x 101.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst