John Noy - zeefdruk - Verkocht

John Noy - zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

John Noy - zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!John Noy - zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!John Noy - zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  artisjok
FA. (2)

90 verkochte items
  • John Noy
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage82/120
Opgegeven formaat is bladmaat.

Werk is nooit ingelijst geweest.

John Noy

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  artisjok
FA. (2)

90 verkochte items
101 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:31-07-2018 om 22:25
Eindtijd:21-09-2018 om 18:31
joslast
21 sep. / 16:02
€ 20