Johnny Friedlaender - handgesigneerde kleuren-ets 7/95 - Verkocht

Johnny Friedlaender - handgesigneerde kleuren-ets 7/95 kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

Johnny Friedlaender - handgesigneerde kleuren-ets 7/95 kopen? Bied vanaf 195!Johnny Friedlaender - handgesigneerde kleuren-ets 7/95 kopen? Bied vanaf 195!Johnny Friedlaender - handgesigneerde kleuren-ets 7/95 kopen? Bied vanaf 195!
  • Johnny Friedlaender (1912-1992)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage95

Johnny Friedländer - Kleuren-ets, zonder titel, handgesigneerd.

Groot formaat kleurenets, beeldformaat 50 x 43 cm,

handgesigneerd in potlood rechtsonder,

handgenummerd in potlood linksonder: 7/95.

In zeer goede staat.

Binnen België € 11,00

Johnny Friedlaender (1912-1992)

Geplaatst door  kunstlinda
102 verkochte items
43 cm
50 cm

ObjectlocatieAalst,  België
Starttijd27-9-2018 om 12:40
Eindtijd11-10-2018 om 19:50
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken