kunstlinda
  5. kunstlinda

kunstlinda

Lid sinds 2014 / Aalst, België

7 aangeboden items / 98 verkochte items

FA. (25 x Favoriet)
7 aangeboden items door deze verkoper

Max Papart - Carborundum Ets - handgesigneerd - oplage 15 kopen? Bied vanaf 240!
Max Papart - Carborundum Ets - handgesigneerd - oplage 15

Geplaatst doorkunstlinda

TechniekEts
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antoni Tapies - Llambrec 9 - Handgesigneerde litho - 1975 kopen? Bied vanaf 595!
Antoni Tapies - Llambrec 9 - Handgesigneerde litho - 1975

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie uit de reeks Doctor's Special - 1977 kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Antoni Tapies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en Carborundum kopen? Bied vanaf 695!
Antoni Tapies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en Carborundum

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99 kopen? Bied vanaf 620!
Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1983
TechniekLitho
Afmetingen36.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Alechinsky - Au Fil du Bois - grote houtsnede - Handgesigneerd - 25/150 kopen? Bied vanaf 595!
Pierre Alechinsky - Au Fil du Bois - grote houtsnede - Handgesigneerd - 25/150

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1973
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen62.9 cm x 73.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Pointes - 1972 kopen? Bied vanaf 475!
Pierre Alechinsky - Pointes - 1972

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen30.5 cm x 28.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst