| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 19.5 x 15.5 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 51 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 115/225 |
Ets aquatint van Johnny Friedlaender, ingelijst achter glas. Gesigneerd en genummerd 115/225 in potlood. Afm. lijst 41x51, beeld 15,5x19,5 cm.
Voor meer info over de kunstenaar: https://en.wikipedia.org/wiki/Johnny_Friedlaender
en http://johnnyfriedlaender.eu/biography.html
Verzending 8 euro, aangetekend 9,65.
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||