Jolanda van Gennip: Prachtige abstracte voorstelling olieverf op doek. - Verkocht

Jolanda van Gennip: Prachtige abstracte voorstelling olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 950!

Verkoopprijs: € 950,00

Jolanda van Gennip: Prachtige abstracte voorstelling olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 950!Jolanda van Gennip: Prachtige abstracte voorstelling olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 950!Jolanda van Gennip: Prachtige abstracte voorstelling olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 950!Jolanda van Gennip: Prachtige abstracte voorstelling olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 950!Jolanda van Gennip: Prachtige abstracte voorstelling olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 950!Jolanda van Gennip: Prachtige abstracte voorstelling olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 950!

Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (23)

248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Jolanda van Gennip (1965)

Jolanda van Gennip(1965)

Olieverf op doek, kleurrijk zeer pasteus opgezette abstracte compositie. Schitterend werk wat zwaar is van de verf.

Verso gesigneerd en gedateerd (zie foto's)

Afmeting inclusief lijst 64 cm breed en 60 cm hoog.

Bij voorkeur af te halen, bezorging in overleg.

Dit item is verkocht voor 950,00
Starttijd:01-03-2018 om 18:32
Eindtijd:15-03-2018 om 18:32
klaasz
15 mrt. / 10:02
€ 950