Dit schilderij stelt voor: Christus aan het kruis. Het is geschilderd met dikke verlagen, en weinig kleuren, het zijn hoofdzakelijk groen tinten en zwart. Joop Birker was de studie genoot van mijn vader op de kunst academie in Tilburg. Hij heeft dit geschilderd toen hij nog op de opleiding zat in 1954. Mijn vader heeft het geruild tegen een schilderij van hemzelf.
Redelijk
Dit schilderij is ingelijst in een eenvoudige houten lijst, dit is de originele lijst.
De hoeken van de lijst staan iets open, dit is zover ik weet altijd zo geweest.
Het schilderij is nooit schoongemaakt zover ik weet. Er zit wat vuil en stof op de lijst.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel-enschot, Nederland