Joop Birker - Vaas met Bloemen - Verkocht

Joop Birker - Vaas met Bloemen kopen? Bied vanaf 110!
Joop Birker - Vaas met Bloemen kopen? Bied vanaf 110!Joop Birker - Vaas met Bloemen kopen? Bied vanaf 110!
  • Joop Birker (1935-1993)
Jaartal1956
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 24.5 cm (h x b)
Lijst32 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit is een klein schilderij uit de begin tijd van Joop Birker.
Hij was 21 jaar in 1956, waarschijnlijk had hij net de kunstacademie af.
Mijn vader Jan de Wolf zat samen met Joop Birker op deze kunstacademie.
waarschijnlijk hebben ze schilderijen geruild met elkaar.

Er zijn geen beschadigingen, het is in oorspronkelijke staat. De primitieve lijst is orgineel.

Joop Birker (1935-1993)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  JandeWolf_Aquarellen

Lid sinds 2018
2 verkochte items
25.5 cm
32 cm
24.5 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:12-11-2019 om 00:23
Eindtijd:20-12-2019 om 00:02
ZuiverKunst
15 dec. / 21:01
€ 90