Joop Burger - Prachtig werk van Joop Burger, Paneel, gesigneerd l.o. - Verkocht

Prachtig werk van Joop Burger, Paneel, gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 59!

Prachtig werk van Joop Burger, Paneel, gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 59!Prachtig werk van Joop Burger, Paneel, gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 59!
  • Joop Burger (1909-1973)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Joop Burger.

"Dreigende wolken boven plas".

Paneel, gesigneerd, linksonder.

Motief: 30cm x 40cm.

Lijst: 43cm x 53cm.

Mooie houten lijst.

Verzenden mogelijk.

Joop Burger (1909-1973)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  JBK
521 verkochte items
Alle items (24)