Joop Molenaar - Een havengezicht met schepen

Joop Molenaar - Een havengezicht met schepen kopen? Bied vanaf 420!
Joop Molenaar - Een havengezicht met schepen kopen? Bied vanaf 420!Joop Molenaar - Een havengezicht met schepen kopen? Bied vanaf 420!Joop Molenaar - Een havengezicht met schepen kopen? Bied vanaf 420!Joop Molenaar - Een havengezicht met schepen kopen? Bied vanaf 420!

Geplaatst door  deZichtbaereWerelt

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Joop Molenaar (1914-1990)
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst48.5 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit schilderij is vervaardigd door de Rotterdamse kunstenaar Joop Molenaar. De vlotte opgezette compositie met trefzekere verftoets kenmerkt het oeuvre van de kunstenaar. Het is vervaardigd op doek en draagt een label van Kunsthandel Roelofs op het spierraam. Het is netjes ingelijst binnen een decoratieve lijst.

Joop Molenaar (1914-1990)

Alle items van deze kunstenaar(1)

Lid sinds 2022
0 verkochte items
58.5 cm
48.5 cm
40 cm
30 cm
Starttijd:24-05-2022 om 22:00
Eindtijd:05-06-2022 om 19:39
Openingsbod€ 420
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa