Joop Verhagen - Abstract

Joop Verhagen - Abstract kopen? Bied vanaf 500!
Joop Verhagen - Abstract kopen? Bied vanaf 500!Joop Verhagen - Abstract kopen? Bied vanaf 500!
  • Joop Verhagen (1943)
Jaartal1997
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
Lijst45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een originele Joop Verhagen. Mijn helaas overleden vriend. Hij noemde dit zelf ‘de Vulva’.

Joop Verhagen (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  petercorbeek

Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
62 cm
45 cm
62 cm
45 cm
Starttijd:20-01-2023 om 17:45
Eindtijd:25-01-2023 om 20:03
Openingsbod € 500
ObjectlocatieRijen ,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie