Joop Verhagen - Abstract

Joop Verhagen - Abstract kopen? Bied vanaf 250!
Joop Verhagen - Abstract kopen? Bied vanaf 250!Joop Verhagen - Abstract kopen? Bied vanaf 250!Joop Verhagen - Abstract kopen? Bied vanaf 250!
  • Joop Verhagen (1943)
Jaartal1983
DragerBoard
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen47 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Persoonlijk gekocht van mijn vriend Joop. Helaas overleden. Hij noemde dit zelf ‘bos’.

Joop Verhagen (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  petercorbeek

Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
55 cm
47 cm
Starttijd:20-01-2023 om 17:59
Eindtijd:25-01-2023 om 20:12
Openingsbod € 250
ObjectlocatieRijen ,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie