Joop Verhagen - Abstract

Joop Verhagen - Abstract kopen? Bied vanaf 250!
Joop Verhagen - Abstract kopen? Bied vanaf 250!Joop Verhagen - Abstract kopen? Bied vanaf 250!Joop Verhagen - Abstract kopen? Bied vanaf 250!
  • Joop Verhagen (1943)
Jaartal1983
DragerBoard
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen47 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Persoonlijk gekocht van mijn vriend Joop. Helaas overleden. Hij noemde dit zelf ‘bos’.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rijen, Nederland

Starttijd20-1-2023 om 17:59
Eindtijd25-1-2023 om 20:12
Openingsbod € 250
ObjectlocatieRijen,  Nederland