Joop Verhagen - Schitterend abstract schilderij - dik verf opgebracht. - Verkocht

Joop Verhagen - Schitterend abstract schilderij - dik verf opgebracht. kopen? Bied vanaf 65!
Joop Verhagen - Schitterend abstract schilderij - dik verf opgebracht. kopen? Bied vanaf 65!Joop Verhagen - Schitterend abstract schilderij - dik verf opgebracht. kopen? Bied vanaf 65!Joop Verhagen - Schitterend abstract schilderij - dik verf opgebracht. kopen? Bied vanaf 65!
  • Joop Verhagen (1943)
Jaartal2004
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 cm x 48 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een prachtig schilderij in mooie aluminium lijst.

Het werk is zeer herkenbaar voor Joop Verhagen.

Gesigneerd rechts onder.

Joop Verhagen (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  tien
FA. (17)

826 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
50 cm
60 cm
48 cm
58 cm
Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-09-2020 om 14:38
Eindtijd:04-10-2020 om 16:16
mm1970
04 okt. / 16:10
€ 65