Joos Clijsen - geen titel - Verkocht

Joos Clijsen - geen titel kopen? Bied vanaf 10!
Tekening / Aquarel

Joos Clijsen - geen titel kopen? Bied vanaf 10!Joos Clijsen - geen titel kopen? Bied vanaf 10!Joos Clijsen - geen titel kopen? Bied vanaf 10!Joos Clijsen - geen titel kopen? Bied vanaf 10!Joos Clijsen - geen titel kopen? Bied vanaf 10!Joos Clijsen - geen titel kopen? Bied vanaf 10!Joos Clijsen - geen titel kopen? Bied vanaf 10!
  • Joos Clijsen (1942-2005)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1986
Techniek Houtskool
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 85 x 105 cm (h x b)
Incl. lijst 93.5 x 113.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
De tekening is gekocht uit de nalatenschap van de kunstenaar. Het is één van de voorstudies ( op grijs papier) voor een ruimtelijk project. Tekeningen vormden de basis (gedachtenschetsen) voor haar omgevingsprojecten en hebben een geheel eigen kwaliteit. Haar tekenhand is fors, krachtig en schetsmatig.

De tekening is afgebeeld in de monografie "Joos Clijsen 1942-2005" (blz. 26), die in 2008 na haar overlijden verscheen.
ConditieRedelijk
Het werk is in matige conditie in haar atelier aangetroffen.
Langs de rand van het papier zijn enkele scheurtjes en het  vertoont daar ook een  verkleurde baan. Het is bij uitstek een schetsblad.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Culemborg, Nederland

Joos Clijsen (1942-2005)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  culvrij
24 verkochte items
113.5 cm
93.5 cm
105 cm
85 cm