Jopie Huisman - Werkkleding in de schuur - Verkocht

Jopie Huisman - Werkkleding in de schuur kopen? Bied vanaf 57!
Prenten & Uitgaves

Jopie Huisman - Werkkleding in de schuur kopen? Bied vanaf 57!Jopie Huisman - Werkkleding in de schuur kopen? Bied vanaf 57!Jopie Huisman - Werkkleding in de schuur kopen? Bied vanaf 57!Jopie Huisman - Werkkleding in de schuur kopen? Bied vanaf 57!Jopie Huisman - Werkkleding in de schuur kopen? Bied vanaf 57!Jopie Huisman - Werkkleding in de schuur kopen? Bied vanaf 57!
  • Jopie Huisman (1922-2000)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1975
Techniek Giclée
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 54 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 72.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtige hoogwaardige kunstdruk met dubbele pas partout achter glas.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geldrop, Nederland

Jopie Huisman (1922-2000)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  henrisArtSale
103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
57.5 cm
72.5 cm
40 cm
54 cm