Jos But - TEKENING ZEEUWS DORP ZEELAND DUBBEL PASSEPARTOUT ACHTER GLAS IN ORIGINELE LIJST

Jos But - TEKENING ZEEUWS DORP ZEELAND DUBBEL PASSEPARTOUT ACHTER GLAS IN ORIGINELE LIJST kopen? Bied vanaf 125!
Jos But - TEKENING ZEEUWS DORP ZEELAND DUBBEL PASSEPARTOUT ACHTER GLAS IN ORIGINELE LIJST kopen? Bied vanaf 125!Jos But - TEKENING ZEEUWS DORP ZEELAND DUBBEL PASSEPARTOUT ACHTER GLAS IN ORIGINELE LIJST kopen? Bied vanaf 125!Jos But - TEKENING ZEEUWS DORP ZEELAND DUBBEL PASSEPARTOUT ACHTER GLAS IN ORIGINELE LIJST kopen? Bied vanaf 125!Jos But - TEKENING ZEEUWS DORP ZEELAND DUBBEL PASSEPARTOUT ACHTER GLAS IN ORIGINELE LIJST kopen? Bied vanaf 125!Jos But - TEKENING ZEEUWS DORP ZEELAND DUBBEL PASSEPARTOUT ACHTER GLAS IN ORIGINELE LIJST kopen? Bied vanaf 125!Jos But - TEKENING ZEEUWS DORP ZEELAND DUBBEL PASSEPARTOUT ACHTER GLAS IN ORIGINELE LIJST kopen? Bied vanaf 125!
  • Jos But (1899-1980)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1939
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen30.5 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst42.5 x 34.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
1939 JOS BUT TEKENING ZEEUWS DORP GEHUCHT ZEELAND in DUBBEL PASSEPARTOUT, ACHTER GLAS & IN ORIGINELE LIJST

  • Stijl: KLEUREN TEKENING in ORIGINEEL DUBBEL PASSEPARTOUT ACHTER GLAS & IN ORIGINELE LIJST incl. LABEL KUNSTGALERIE
  • Kunstenaar: JOS (JOSEPH ADRIAAN) BUT, MIDDELBURG 1899 - SLUIS 1980
  • Aquarellist, schilder, fotograaf en WW2 verzetsheld
  • Gesigneerd: JOS BUT
  • Gedateerd door kunstenaar: 1939
  • Geen titel
  • Onderwerp: platteland, dorp/gehucht in Zeeland - exacte locatie onbekend
  • Techniek: potlood of krijt (?)
  • Kleuren: zwart, grijs, rood
  • Materiaal: papier
  • Passepartout: stoffen passepartout & goudkleurig
  • Lijst: hout met metaalrand, glas
  • Herkomst/Provenance: ingelijst en verkocht bij Kunsthandel WILLEM SLOOT, P.C. Hooftstraat 128, Amsterdam - Familiebezit sinds ca. 1939/1940
  • Maten tekening (min.): 30,5 x 22 cm
  • Maten stoffen en gouden passepartout (min): 42,5 x 34,3 cm
  • Maten lijst: 45 x 36,7 cm
  • UITSTEKENDE STAAT ! Er lijkt sprake van enige egale verkleuring van het papier en de stof van het pasepartout t.g.v. leeftijd en blootstelling aan licht. Het papier golft licht (is niet vastgeplakt op de ondergond). Enkele zeer kleine chipjes op de hoeken van de lijst. Niet storend.
Bij voorkeur afhalen aan huis

Eventuele verzending alleen via PostNL: aangetekend en verzekerd tot max. € 500,-

Neem voor verzending buiten de EU s.v.p. vooraf even contact op voor een opgave van de exacte verzendkosten.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 9,60
Naar België € 29,00
Naar Duitsland € 29,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Jos But (1899-1980)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  belem
Lid sinds 2009
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
34.3 cm
42.5 cm
22 cm
30.5 cm
Starttijd7-12-2023 om 16:32
Eindtijd16-12-2023 om 22:48
Openingsbod € 125
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland