Jos Caelen - JOS CAELEN - gemengde techniek op papier - avant garde madame! - Verkocht

Jos Caelen - JOS CAELEN - gemengde techniek op papier - avant garde madame! kopen? Bied vanaf 99!
Jos Caelen - JOS CAELEN - gemengde techniek op papier - avant garde madame! kopen? Bied vanaf 99!Jos Caelen - JOS CAELEN - gemengde techniek op papier - avant garde madame! kopen? Bied vanaf 99!Jos Caelen - JOS CAELEN - gemengde techniek op papier - avant garde madame! kopen? Bied vanaf 99!Jos Caelen - JOS CAELEN - gemengde techniek op papier - avant garde madame! kopen? Bied vanaf 99!Jos Caelen - JOS CAELEN - gemengde techniek op papier - avant garde madame! kopen? Bied vanaf 99!Jos Caelen - JOS CAELEN - gemengde techniek op papier - avant garde madame! kopen? Bied vanaf 99!
  • Jos Caelen (1938)

Prachtig origineel kleurrijk werk van nederlandse kunstenaar Jos Caelen

Het beterft hier een pop art werk uit 1965

Gesigneerd

Het werk is professioneel ingelijst (hoeken nog beschermd als op de foto's)

Incl. ophangsysteem, kan zo aan de muur

De afmetingen zijn 65 x 50 cm ( 95 x 80 cm incl. passe partout en lijst)

Ophalen of bezorging in overleg

Jos Caelen (1938)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Miquelangelo

14 verkochte items
Dit item is verkocht voor 99,00
Starttijd:23-01-2019 om 17:57
Eindtijd:05-02-2019 om 11:48
megiddo1962
02 feb. / 09:01
€ 99