5. Jos Caelen

Jos Caelen (1938)

1 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Jos CAELEN (Heerlen, 1938)

Jos Caelen - Stilleven met dood wild kopen? Bied vanaf 250!

Jos Caelen - Stilleven met dood wild

Geplaatst doorJOKV

Eindtijd27-05-2021 om 22:14

Jaartal1964
Afmetingen113 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst