Jos Leurs - Vennen landschap Brabant

Jos Leurs - Vennen landschap Brabant kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  BrigitK

Lid sinds 2020
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jos Leurs (1947)
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Brabantse Peel
ConditieRedelijk

er zitten enkele barsten in de verf

Jos Leurs (1947)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  BrigitK

Lid sinds 2020
verkochte items
47 cm
37 cm
40 cm
30 cm
Starttijd:12-03-2020 om 10:28
Eindtijd:15-04-2020 om 10:32
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieBilthoven, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie