Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. - Verkocht

Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!
Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!Jos van der Wedden-Klaver - Ingelijste ets, Uiterwaarden – 2000 – oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 35!
  • Jos van der Wedden-Klaver (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 20 cm (h x b)
Lijst42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr. 5 van 15 exemplaren.
  • Een ets uit 2000 van de Nederlandse kunstenares Jos van der Wedden-Klaver (1949), getiteld “Uiterwaarden”.

    -Gesigneerd, gedateerd en getiteld met potlood. Nr. 5 van 15 exemplaren.

    -Afmetingen: Lijst, 42 x 32 cm. Beeld / ets, 14 x 20 cm.

    -Herkomst: Uit een inboedel.

    -Conditie: De ets is in zeer goede staat. Het blad heeft lichte vlekjes in de marge (buiten beeld).

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenares:

    Jos van der Wedden-Klaver (Alkmaar 1949) is beeldend kunstenaar, schilder en graficus, en werkt vanuit haar atelier in Zaltbommel. Zij volgde de Kunstakademie in Utrecht, werd bestuurder van Kunstroutes en van Museum Stadskasteel Zaltbommel. In 2008 kwam haar eerste boek ‘Gevangen Beeld’ uit, over het turbulente leven van haar vader in oorlogstijd.

    Uiterwaarden (ook: uiterwaarde en uiterdijk) zijn gronden die gelegen zijn tussen een winterdijk en de bedding van een beek of rivier. De primaire functie van de uiterwaard is waterhuishoudkundig. Het is de ruimte die de rivier nodig heeft om tijdelijke piekafvoeren aan te kunnen.

    Afhandeling:

    -De ets kan afgehaald worden in Amsterdam.

    -De ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De ets is in zeer goede staat. Het blad heeft lichte vlekjes in de marge (buiten beeld). Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.

Jos van der Wedden-Klaver (1949)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2971 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
32 cm
42 cm
20 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-07-2020 om 20:54
Eindtijd:05-10-2020 om 07:49
Ehazenbos
04 okt. / 19:31
€ 35