Jos van Dijk - C5147, Holten

Jos van Dijk - C5147, Holten kopen? Bied vanaf 250!
Jos van Dijk - C5147, Holten kopen? Bied vanaf 250!Jos van Dijk - C5147, Holten kopen? Bied vanaf 250!Jos van Dijk - C5147, Holten kopen? Bied vanaf 250!Jos van Dijk - C5147, Holten kopen? Bied vanaf 250!
  • Jos van Dijk (1913-2000)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C5147, Jos van Dijk, Holten, olie op doek, rechtsonder en verso gesigneerd, zonder lijst, doekmaat 60 x 120 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk
Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, spieraamdoorslag, hier en daar beginnende craquelures.

Jos van Dijk (1913-2000)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Marsmeijer
1280 verkochte items
120 cm
60 cm
Starttijd23-6-2021 om 16:01
Eindtijd1-7-2021 om 19:49
Openingsbod € 250
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland