Jos van Riemsdijk - sculptuur van een baby

Jos van Riemsdijk - sculptuur van een baby kopen? Bied vanaf 50!
Jos van Riemsdijk - sculptuur van een baby kopen? Bied vanaf 50!Jos van Riemsdijk - sculptuur van een baby kopen? Bied vanaf 50!Jos van Riemsdijk - sculptuur van een baby kopen? Bied vanaf 50!Jos van Riemsdijk - sculptuur van een baby kopen? Bied vanaf 50!Jos van Riemsdijk - sculptuur van een baby kopen? Bied vanaf 50!Jos van Riemsdijk - sculptuur van een baby kopen? Bied vanaf 50!Jos van Riemsdijk - sculptuur van een baby kopen? Bied vanaf 50!
  • Jos van Riemsdijk (1915-2005)
TypeBeeld / Object
TechniekSteen
Afmetingen14 cm x 6 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Beeldje van de bekende Nederlandse beeldhouwster Jos van Riemsdijk.
Het betreft een baby in foetushouding, geplaatst op een sokkeltje.
Deze gesigneerde sculptuur is gemaakt van steen en uitgevoerd in de kleur bruin.

Hoogte is 14 cm. Lengte x breedte is 6 x 6 cm.

Josepha Gijsberta (Jos) de Wit-van Riemsdijk (Ukkel, 31 juli 1915 – 2005) was een Nederlandse beeldhouwster.
Haar beeldhouwwerk, bestaande uit portretten, mens- en vooral dierfiguren, was figuratief. Zij was lid van het Haagse genootschap Pulchri Studio en de Nederlandse Kring van Beeldhouwers. Ze ontving voor haar werk tweemaal de materiaalprijs (1951, 1958) verbonden aan de Jacob Marisprijs en in 1957 de tweede Jacob Hartogprijs.

Beeldje is in een goede staat, enkele krasjes, geen echte beschadigingen.

Starttijd:16-01-2023 om 19:10
Eindtijd:25-01-2023 om 19:33
Openingsbod € 50
ObjectlocatieGeleen,  Nederland