Jose van Gool - vrouw in oranje jurk - Verkocht

Jose van Gool - vrouw in oranje jurk kopen? Bied vanaf 250!

Jose van Gool - vrouw in oranje jurk kopen? Bied vanaf 250!Jose van Gool - vrouw in oranje jurk kopen? Bied vanaf 250!Jose van Gool - vrouw in oranje jurk kopen? Bied vanaf 250!
  • Jose van Gool (1945)
Jaartal1998
DragerKarton
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen62 x 47 cm (h x b)
Incl. lijst81 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Eerlijk gezegd weet ik niet zeker of het olieverf of acryl is, omdat ik geen kunstkenner ben. Het lijkt me wel op karton te zijn geschilderd.
Op de foto's lijken de kleuren ietsjes "harder" dan in het echt. De kleuren zijn in het echt iets meer pastel-achtig / zacht.
Was altijd ingelijst (met glas) en komt uit 1998.

Jose van Gool (1945)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Sander1980
Lid sinds 2023
1 verkochte items
65 cm
81 cm
47 cm
62 cm

ObjectlocatieApeldoorn,  Nederland
Starttijd11-11-2023 om 16:32
Eindtijd31-12-2023 om 20:38
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken