Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm.

Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!
Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2888 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Josefa Tepe (1884-1962)
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen95 cm x 87 cm (h x b)
Lijst102 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot schilderij van de Amsterdamse kunstenares Josefa Tepe (1884-1962).
    -Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam en ingelijst in de originele houten lijst.
    -Gesigneerd rechtsonder.
    -Afmetingen: Lijst, 102 x 94 cm. Spieraam, 95 x 87 cm. Beeld, 94,5 x 86 cm.
    Dit schilderij werd geëxposeerd tijdens de tentoonstelling “Onze kunst van heden”, een expositie in Het Rijksmuseum Amsterdam van 18 november 1939 t/m 29 februari 1940.
    -Herkomst: uit de kunstcollectie van Brentano, een organisatie die zijn bestaan te danken heeft aan Josephus Augustinus Brentano (Amsterdam, 28 augustus 1753 - Amsterdam, 16 april 1821), een Nederlandse katholieke koopman van Italiaanse afkomst, kunstverzamelaar, mecenas en filantroop.
    -Conditie: Het werk is in goede staat met wat lichte craquelé. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenares:
    Josefa Johanna Julia Maria Tepe (Amsterdam 5 mei 1884 – Amsterdam 21 januari 1962), schilder.
    -Naamsvariant: Josepha Tepe.
    -Onderwerpen: bloemstillevens.
    Samen met Elsa van Doesburgh (1875-1957) en Marie Wandscheer (1855-1936) behoorde Josefa Tepe tot de externe volgelingen van de 'Amsterdamse Joffers', vrouwelijke schilders, opgeleid aan de kunstacademie, die zich aan het eind van de 19e eeuw als professionele groep presenteerde in de door mannen gedomineerde Amsterdamse kunstscene.
    Josefa Tepe was lid van de kunstenaarsvereniging St. Lucas.
    -Literatuur: Jacobs 1993 ; Scheen 1969-1970.

    Afhandeling: Let op A.U.B. :
    Vanwege het formaat kan het werk niet per post verzonden worden.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • Het werk is in goede staat met wat lichte craquelé. De lijst heeft slijtplekjes.
    Kan zo aan de muur.

Josefa Tepe (1884-1962)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2888 verkochte items
94 cm
102 cm
87 cm
95 cm
Starttijd:20-06-2022 om 09:43
Eindtijd:04-07-2022 om 20:00
Openingsbod€ 600
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier