JOSEPH BRUYN - Moderne surrealist uit Utrecht

JOSEPH BRUYN - Moderne surrealist uit Utrecht kopen? Bied vanaf 39!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 39,00

JOSEPH BRUYN - Moderne surrealist uit Utrecht kopen? Bied vanaf 39!JOSEPH BRUYN - Moderne surrealist uit Utrecht kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
TypeTekening / Aquarel

JOSEPH BRUYN geb 1950

SURREALISTISCH LANDSCHAP met ALIËNS

AQUAREL IN DE MAAT 17 X 22 CM

gesigneerd onder met aquarelverf

jaar 1979

zeer goede staat / zonder lijst / met passepartout

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Dit item is verkocht voor 39,00

Starttijd:18-06-2014 om 13:55
Eindtijd:25-06-2014 om 13:55

Biedingen (1):

wilcovdk
18 jun. / 22:27
€ 39