Joseph Bruyn - SURREALISME - ALIENS IN LANDSCHAP van JOSEPH BRUYN - Verkocht

SURREALISME - ALIENS IN LANDSCHAP van JOSEPH BRUYN kopen? Bied vanaf 9!
Grafiek (handgesigneerd)

SURREALISME - ALIENS IN LANDSCHAP van JOSEPH BRUYN kopen? Bied vanaf 9!SURREALISME - ALIENS IN LANDSCHAP van JOSEPH BRUYN kopen? Bied vanaf 9!SURREALISME - ALIENS IN LANDSCHAP van JOSEPH BRUYN kopen? Bied vanaf 9!
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

JOSEPH BRUYN

ALIENS

litho in de maat 51 X 67 CM .

jaar 1984

gesigneerd en genummerd oplage 300

onderin joseph bruyn met potloodzonder lijst

goede staat

WIJ KUNNEN MEERDERE LITHOS VAN DEZE KUNSTENAAR COMBINEREN ZONDER EXTRA VERZENDKOSTEN IN 1 PAKKET

AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD

Garantie:
 Combinerenverzenden mogelijk