Joseph Jaspers - Winter

Joseph Jaspers - Winter kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Jaspers - Winter kopen? Bied vanaf 50!Joseph Jaspers - Winter kopen? Bied vanaf 50!Joseph Jaspers - Winter kopen? Bied vanaf 50!Joseph Jaspers - Winter kopen? Bied vanaf 50!Joseph Jaspers - Winter kopen? Bied vanaf 50!Joseph Jaspers - Winter kopen? Bied vanaf 50!Joseph Jaspers - Winter kopen? Bied vanaf 50!Joseph Jaspers - Winter kopen? Bied vanaf 50!Joseph Jaspers - Winter kopen? Bied vanaf 50!Joseph Jaspers - Winter kopen? Bied vanaf 50!Joseph Jaspers - Winter kopen? Bied vanaf 50!Joseph Jaspers - Winter kopen? Bied vanaf 50!Joseph Jaspers - Winter kopen? Bied vanaf 50!Joseph Jaspers - Winter kopen? Bied vanaf 50!
  • Joseph Jaspers (1927-2014)
Type kunstwerk Schilderij
Drager Paneel
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 13 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst 24 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Expressief winterlandschapje van Jos Jaspers. Stemmig ingelijst.
Jos Jaspers is geboren en gestorven in Maastricht. Heeft zijn opleiding gehad op de tekenschool in Groningen. Heeft vooral in en rondom Maastricht gewerkt als schilder, tekenaar en linosnijder. Was lid van de Limburgse kunstkring.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Joseph Jaspers (1927-2014)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Bernardenbeppie
Lid sinds 2020
537 verkochte items
Alle items (20)
28 cm
24 cm
18 cm
13 cm