Joseph Pennell - Kerkinterieur - Verkocht

Joseph Pennell - Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Joseph Pennell - Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 60!Joseph Pennell - Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 60!Joseph Pennell - Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 60!Joseph Pennell - Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 60!Joseph Pennell - Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 60!
  • Joseph Pennell (1860-1926)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24.2 x 16.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie ets voorstellende een interieur van een grote kerk met personen in de banken.

Potlood gesigneerd rechtsonder.Beeldmaat 24,2x16,7 cm.  Bladmaat 29x20,5 cm. Losbladig.
Joseph Pennell werd geboren te Philadelphia op 4 juli 1857 en overleed te New York City op 23 april 1926.
Opleiding aan de Pennsylvania Academy of the Fine Arts.
Was werkzaam in Nederland gedurende 1897.
Aquarellist, graficus, schilder en fotograaf.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.

Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Joseph Pennell (1860-1926)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  h-g-art
1796 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
16.7 cm
24.2 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd22-1-2022 om 21:21
Eindtijd26-1-2022 om 20:46
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken