Potlood gesigneerd linksonder. Beeldmaat 27,5x17,5 cm. Bladmaat 32x22 cm. Losbladig. Afgebeeld in Singer - "Die Moderne Graphiek" op bladzijde 359. Joseph Pennell werd geboren te Philadelphia op 4 juli 1857 en overleed te New York City op 23 april 1926. Opleiding aan de Pennsylvania Academy of the Fine Arts. Was werkzaam in Nederland gedurende 1897. Aquarellist, graficus, schilder en fotograaf.
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 12,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00