Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Naaldenveldt bij Zandvoort - Verkocht

Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Naaldenveldt bij Zandvoort kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Naaldenveldt bij Zandvoort kopen? Bied vanaf 35!Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Naaldenveldt bij Zandvoort kopen? Bied vanaf 35!Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Naaldenveldt bij Zandvoort kopen? Bied vanaf 35!Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Naaldenveldt bij Zandvoort kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Joseph van de Wall Perne (1877-1941)
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede op japans papier  van Joseph van de Wall Perne.  Titel: Naaldenveldt bij Zandvoort.
Afmetingen blad: H52 x B36 cm. Afmetingen voorstelling: H37 x b32 cm. Het werk is, rechtsonder, met potlood gesigneerd. Het werk is ook in de druk gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ConditieRedelijk

Er zitten wat vouwen in het papier. Deze kunnen met een strijkijzer eruit worden gestreken. Dit is inherent aan het gebruik van Japans papier.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:02-11-2018 om 21:51
Eindtijd:11-11-2018 om 22:13
Hurd
11 nov. / 21:46
€ 35