Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Naaldenveldt bij Zandvoort - Verkocht

Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Naaldenveldt bij Zandvoort kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Naaldenveldt bij Zandvoort kopen? Bied vanaf 35!Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Naaldenveldt bij Zandvoort kopen? Bied vanaf 35!Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Naaldenveldt bij Zandvoort kopen? Bied vanaf 35!Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Naaldenveldt bij Zandvoort kopen? Bied vanaf 35!
  • Joseph van de Wall Perne (1877-1941)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Hout/Linosnede
Drager Japans Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 52 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Houtsnede op japans papier  van Joseph van de Wall Perne.  Titel: Naaldenveldt bij Zandvoort.
Afmetingen blad: H52 x B36 cm. Afmetingen voorstelling: H37 x b32 cm. Het werk is, rechtsonder, met potlood gesigneerd. Het werk is ook in de druk gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ConditieRedelijk
Er zitten wat vouwen in het papier. Deze kunnen met een strijkijzer eruit worden gestreken. Dit is inherent aan het gebruik van Japans papier.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

Joseph van de Wall Perne (1877-1941)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KiewitKunst
7655 verkochte items
Alle items (873)
36 cm
52 cm