Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Zandvoort - Verkocht

Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Zandvoort kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Zandvoort kopen? Bied vanaf 35!Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Zandvoort kopen? Bied vanaf 35!Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Zandvoort kopen? Bied vanaf 35!Joseph van de Wall Perne - houtsnede: Zandvoort kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (171)

5342 verkochte items
Alle items van deze verkoper (308)
  • Joseph van de Wall Perne (1877-1941)
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede op japans papier  van Joseph van de Wall Perne. Titel: Zandvoort.  Afmetingen voorstelling: H24 x b29.5 cm. Het werk is, rechtsonder, met potlood gesigneerd.   De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd..
ConditieRedelijk

Er zitten wat vouwen in zowel het werk, als de rand eromheen. Dit is inherent aan het gebruik van Japans papier.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:10-11-2018 om 15:47
Eindtijd:18-11-2018 om 16:35
Hurd
11 nov. / 21:48
€ 35