Juane Xue - Retired

Juane Xue - Retired kopen? Bied vanaf 150!
Juane Xue - Retired kopen? Bied vanaf 150!Juane Xue - Retired kopen? Bied vanaf 150!Juane Xue - Retired kopen? Bied vanaf 150!Juane Xue - Retired kopen? Bied vanaf 150!Juane Xue - Retired kopen? Bied vanaf 150!Juane Xue - Retired kopen? Bied vanaf 150!Juane Xue - Retired kopen? Bied vanaf 150!Juane Xue - Retired kopen? Bied vanaf 150!
  • Juane Xue (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
DragerTextiel
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Een mooie op canvas gedrukte giclée. Nummer 1 van 75. Wilt u wat anders dan de verlaten tafels van deze kunstenares. Dit is een werk uit de periode voor de tafels. Grijp je kans

Juane Xue (1962)

Chinees ChineesNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Cop
18 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
64 cm
44 cm
60 cm
40 cm
Starttijd21-1-2024 om 21:03
Eindtijd30-1-2024 om 22:20
Openingsbod € 150
ObjectlocatieAmersfoort,  Nederland