Judith Stolker - Abstracte Compositie

Judith Stolker - Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 125!
Judith Stolker - Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 125!Judith Stolker - Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 125!Judith Stolker - Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 125!Judith Stolker - Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 125!Judith Stolker - Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 125!Judith Stolker - Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 125!Judith Stolker - Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  heine

Lid sinds 2019
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Judith Stolker (1960)
TechniekAcryl
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 90 cm (h x b)
Lijst95 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Acrylverfschilderij op hardboard vervaardigd door Judith Stolker.
Een expressieve compositie met bijbehorende lijst.

In uitstekende staat uit 1990-2000, met brede, abstracte penseelstreken.
Afmeting met lijst is 95x95 cm.  Ondertekend rechtsonder.

Verzending is mogelijk, afhalen op elk gelegen termijn.

Judith Stolker (1960)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  heine

Lid sinds 2019
2 verkochte items
95 cm
95 cm
90 cm
90 cm
Starttijd:07-04-2022 om 21:11
Eindtijd:21-04-2022 om 20:52
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieZutphen, Nederland