Judith Stolker - zonder titel

Judith Stolker - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Judith Stolker - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Judith Stolker - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Judith Stolker (1960)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekSjabloondruk
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage34/100
Judith Stolker werd in 1960 in Enschede geboren en ontving haar opleiding aan de A.K.I en de A.B.K.
Zij is met haar werk vertegenwoordigd in de collecties van het Gemeentemuseum Arnhem, de Gemeente Enschede, de Provincie Gelderland en van particulieren.
Judith Stolker woont en werkt in Arnhem. Behalve deze sjabloondruk is in deze veiling ook een linosnede van haar te koop.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eibergen, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Judith Stolker (1960)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  MarliesVisser
Lid sinds 2022
6 verkochte items
52 cm
66 cm