Jules Félix Ragot - Stilleven

Jules Félix Ragot - Stilleven kopen? Bied vanaf 500!
Jules Félix Ragot - Stilleven kopen? Bied vanaf 500!Jules Félix Ragot - Stilleven kopen? Bied vanaf 500!Jules Félix Ragot - Stilleven kopen? Bied vanaf 500!Jules Félix Ragot - Stilleven kopen? Bied vanaf 500!Jules Félix Ragot - Stilleven kopen? Bied vanaf 500!Jules Félix Ragot - Stilleven kopen? Bied vanaf 500!Jules Félix Ragot - Stilleven kopen? Bied vanaf 500!
  • Jules Félix Ragot (1835-1912)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1800 t/m 1899
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Jules Ragot (1835-1910) was een Frans-Belgische schilder afkomstig uit Parijs. Het werk is linksonder door Ragot gesigneerd.

Dit schilderij is een klassiek stilleven dat een warme, bijna poëtische sfeer oproept. De kunstenaar heeft met een losse penseelvoering een zorgvuldig gearrangeerde compositie neergezet waarin rode bloemen, mogelijk anemonen of papavers, zich over een stapel verweerde boeken uitstrekken. De levendige rode tinten van de bloemen contrasteren prachtig met de doffe, aardse kleuren van de boeken en het aardewerk.
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Goed

Jules Félix Ragot (1835-1912)

Belgisch Belgisch Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ArtDumay
Lid sinds 2021
831 verkochte items
Alle items (133)
72 cm
53 cm
57 cm
38 cm