Jules Ragot (1835-1910) was een Frans-Belgische schilder afkomstig uit Parijs. Het werk is linksonder door Ragot gesigneerd.
Dit schilderij is een klassiek stilleven dat een warme, bijna poëtische sfeer oproept. De kunstenaar heeft met een losse penseelvoering een zorgvuldig gearrangeerde compositie neergezet waarin rode bloemen, mogelijk anemonen of papavers, zich over een stapel verweerde boeken uitstrekken. De levendige rode tinten van de bloemen contrasteren prachtig met de doffe, aardse kleuren van de boeken en het aardewerk.
Bezichtiging is altijd mogelijk. Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen. Ingelijste kunstwerken worden per koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden. Oneffenheden op de foto's maken onderdeel van de kavel beschrijving. Deze worden niet apart benoemd. Het oplagenummer op de foto kan variëren met het ontvangen oplage nummer.
Goed
Goed
koeriersdienst