| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Julius Paul Junghanns (Wenen 1876-Dusseldorf 1958), Duitse school. Junghanns bracht zijn werkzame leven als kunstenaar door in Nederland en werd vooral bekend vanwege zijn landschapsschilderijen en diervoorstellingen. Minimale beschadiging linksboven in de hoek. Goudkleurig passepartout (moet vervangen worden).
Beeldformaat: 34 x 39 cm Techniek: lithografie op papier Gesigneerd: linksonder Jaartal: 1920 Conditie: goed
| Transport | |
| Garantie | |