Justus Donker - zonder titel

Justus Donker - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Justus Donker - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!Justus Donker - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
  • Justus Donker (1966)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90 exemplaren
Kleurrijk werk van de after nature kunstenaar Justus Donker. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdelijk gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Starttijd23-1-2024 om 14:35
Eindtijd6-2-2024 om 22:33
Openingsbod € 70
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland