J.W. Victor Hollanders - Kermis - Verkocht

J.W. Victor Hollanders - Kermis kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

J.W. Victor Hollanders - Kermis kopen? Bied vanaf 25!J.W. Victor Hollanders - Kermis kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Margie
FA. (24)

337 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • J.W. Victor Hollanders (1914-2003)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klein maar fijn, fijngevoelig geschilderde aquarel van deze in Utrecht geboren schilder. Bedrijvigheid op de kermis met draaimolen.

geen opmerkingen

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-01-2021 om 14:43
Eindtijd:22-01-2021 om 19:10
Biedingen (4)
lanafollens
22 jan. / 19:01
€ 40
Marian1985
22 jan. / 19:01
€ 35
lanafollens
22 jan. / 19:00
€ 30
Marian1985
22 jan. / 12:21
€ 25